SHRNUTÍ SEZÓNY JARO 2012

Vážení příznivci malé kopané,

S radostí Vám oznamuji, že tým England United FC zaslouženě po chudých letech opět dokázal postoupit a to z 7.Hanspaulské ligy do 6. ligy. Jsme všichni spokojeni, jelikož před sezonou jsme si tento cíl vytyčili a také splnili. Postoupili jsme nakonec z 2.místa, když skupinu vyhrál tým Gambrinus VH. Třetím postupujícím je tým Saens 1.FC B. Dodatečně postupujícím je také tým Traktor Praha, který dosáhl druhého nejlepšího výsledku týmů ze 7.ligy na 4.místech.

Celkovým vítězem střelců skupiny 7.A se stal s 28 góly Filip Němec. Nejlepším střelcem byl také celé 7.Ligy. Gratulujeme a je tak dál.

Tým England byl také nejlépe střílejícím mužstvem 7.A ligy

Další statistiky viz. níže

13. hrací týden - poslední hrané utkání sezony

Saens 1.FC B - England United FC (4:1)

13.06.2012 12:44

Do utkání nastoupil lépe domácí tým, kterému pomohl k brzkému skórování hostující brankář, když neudržel míč ve svém náručí a domácí hráč poté neměl problém trefit odkrytou branku. Od této chvíle byli domácí lepším týmem, ačkoli se hostující England tlačil do útoku. Jeho snaha však skončila buď na rukavicích domácího brankáře, či nepřesnou kombinací. Když na konci prvního poločasu skórovali domácí podruhé, tentokráte po stříleném přízemním centru domácí útočník nezaváhal. V druhém poločase přibyli na straně hostů místo vytouženého vyrovnání dva góly v jejich síti. Englandu se podařilo alespoň výsledek zkorigovat po standartní situaci kdy se hlavou prosadil J. Malý.

Saens 1.FC B - England United FC 4:1 (2:0)

Góly domácích:

Góly hostů:
58. J.Malý

Sestava domácích:
J. Štemberk, M. Prosický, I. Hasal, R. Hnídek, P. Jandus, A. Náprstek, M. Škaloud

Sestava hostů:
M. Nemček, M. Vokál, S. Šilhavý, F. Němec, T. Urban, D.Kvasnovský, K. Michl, P.Tancl, J.Nikodim

12. hrací týden

England United FC - PFC Kodymka B 2:2 (0:0)

V utkání, kde domácí tým měl už téměř zajištěný postup do 6.ligy a hostující tým, který stále bojuje o poslední postupové místo, se hrálo celkem poklidné utkání. Tým England si opět vytvořil nespočet příležitostí ke skórování, avšak hostující brankář byl tentokráte proti. Za svá záda pustil pouze 2 střely nezastavitelného domácího kanonýra Filipa Němce, a když na druhé straně, pustil domácí brankář Němček v závěru utkání 2. branku hostí, skončil zápas remízou 2:2.

32. 44. F. Němec, 60. OG

Góly hostů:
31. P. Honců

M. Lampír, V. Beer, M. Nemček, M. Vokál, S. Šilhavý, D. Pomahač, F. Němec, T. Urban

R. Kejval, J. Koreš, J. Škarvada, L. Zindulka, D. Kupr, J. Abrahamčík, J. Abrahamčík, P. Honců, D. Janota

11. hrací týden

Orange Predators B - England United FC 0:7 (0:5)

08.06.2012 14:49

Na červen bylo utkání hráno v skutku chladném počasí, které se ovšem nepodepsalo pod výkonem obou mužstev. Hrál se otevřený fotbal, kde tým England měl výraznější převahu po celé utkání. Bylo vidět mnoho krásných fotbalových momentů. England otevřel skóre zápasu opět brzy a kdo jiný než kanonýr Englandu Filip Němec. Trefili se také K.Michl, a z penalty nejstarší hráč týmu England Martin Vokál.

Góly hostů:
2. 12. 19. 29. F. Němec, 27. D. Kvasnovský, 36. K. Michl, 51. M. Vokál

J. Krouský, Š. Huďagi, J. Bielawski, J. Bouše, D. Buchálek, M. Kocourek, R. Šedivý, M. Trnka

T. Urban, M. Nemček, D. Kvasnovský, M. Lampír, K. Michl, F. Němec, J. Nikodim, D. Pomahač, P. Tancl, M. Vokál

10. hrací týden

England United FC - Notorlet Stodůlky 5:0 (3:0)

30.05.2012 10:12
Od úvodních minut byla převaha na kopačkách hostujících England United. Už ve 2. minutě překonal po zaváhání obrany hostí zkoprnělého brankáře Filip Němec.
O 7minut později přišla rychlá kombinace domácích na jejímž konci byl zakončující Tancl, který uklidil míč do sítě podruhé. England poté lehce polevil, i přesto si vytvořil další šance, které ovšem trestuhodně zahazoval. Až přišla 25.minuta kdy po rohu a dorážce Tomáše Urbana přidal England 3. uklidňující branku. V 35. minutě utkání přidal svou 2.branku F. Němec. Ve druhé půli pokračovalo utkání v tempu z první půle, kdy se hosté nezmohli ohrozit branku domácích. England pokračoval v zahazování šancí, přesto se ještě 2x trefil Filip Němec a to v 35min a 53min. Více už domácí nestihli a tak utkání skončilo vítězstvím o pět branek.