SHRNUTÍ SEZÓNY PODZIM 2012

Vážení příznivci malé kopané,

England si počínal i v podzimní sezoně malé kopané znamenitě. Umístili jsme na krásném třetím, avšak nepostupovém místě. V celkových statiskách patřil England i letos k nejlepším. Věříme, že i další sezona náš tým zastihne v dobré pohodě jako letos a budeme se opět prát o přední příčky, zejména o ty první dvě postupové.

O nejvíce branek Englandu v soupeřově síti se s 8 góly postarali postupně :J.Nikodim, M.Lampír, D. Kvasnovský, Gratulujeme.

ENGLAND přeje všem ŠTASTNÝ NOVÝ ROK

11.Hrací týden - poslední hrané utkání sezóny

Spirit bar FC B - England United FC (2:3)

28.11.2012 14:59

Spirit bar FC B - England United FC 2:3 (2:1)

Góly domácích:
10. L. Chlouba, 23. D. Soucha

Góly hostů:

2x F.Němec, M.Lampír

Sestava domácích:
P. Zeman, D. Soucha, R. Šefraný, J. Randáček, M. Novotný, V. Mojžíš, L. Chlouba, D. Bitter, F. Zajac, P. Pěch

Sestava hostů:
M. Nemček, D. Kvasnovský, M. Lampír, F. Němec, J. Nikodim, M. Vokál

10.Hrací týden

England UTD. - Saens 1.FC B (1:3)

28.11.2012 14:50

England UTD. - Saens 1.FC B 1:3 (0:1)

Domácí v 1.půli fotbalovější a lepší, hosty zachránil vynikající gólman, po zranění a menší rotaci hráčů se hra vyrovnala a v závěru zápasu 2 góly hosté strhli vítězství na svoji stranu.

45. D. Kvasnovský

Góly hostů:
29. I. Hasal, 53. M. Trojan, 56. T. Tvrz

J. Malý, M. Nemček, D. Kvasnovský, M. Lampír, K. Michl, J. Nikodim, P. Tancl, M. Vokál

M. Prosický, O. Šinágl, I. Hasal, R. Hnídek, P. Holaj, A. Náprstek, J. Štemberk, M. Trojan, T. Tvrz

30.10.2012 09:59

England UTD. - Pivojs s.r.o.1.FC 5:1 (1:1)

Zasloužené vítězství mužstva Englandu, který měl po většinu utkání převahu, kterou dokázal zúročit až v druhém poločasu.

6. K. Michl, 32. P. Tancl, 38. M. Lampír, 42. 60. J. Nikodim

Góly hostů:
6. H. Kempfer

P. Tancl, D. Pomahač, D. Kvasnovský, M. Lampír, J. Malý, K. Michl, J. Nikodim, M. Vokál

J. Pivoňka, H. Kempfer, M. Kapička, H. Kempfer, P. Konečný, V. Nový, B. Tůma, S. Tůma

7. hrací týden

Pirelli - England United FC (2:10)

25.10.2012 11:42

Pirelli - England United FC 2:10 (1:5)

Domácí tým Pirelli se skládal hodně pomalu, což bylo znát na jejich hře od úvodních minut, kde tým England měl jednoznačnou převahu, kterou rychle využil ve svůj prospěch. Pirelli se ovšem nevzdali a po chybě obrany hostí vyrovnali na 1:1. Tento inkasovaný gól England nepoložil naopak více nakopl, a do konce prvního poločasu stačil přidat za bezmocného brankáře hráčů Pirelli ještě 4 branky. Druhý poločas začali hráči Englandu velmi vlažně. Naneštěstí pro hosty tato ztráta koncentrace nepoznamenala průběh hry, když hráči Englandu přidali dalších 5 branek a Pirelli 1 branku.

11. 37. J. Drha

Góly hostů:
3. 31. 54. 59. D. Kvasnovský, 14. 16. 53. F. Němec, 18. 30. P. Tancl, 26. M. Vokál

M. Šetina, F. Jirsa, D. Culek, J. Drha, M. Kolářík

M. Lampír, K. Michl, J. Nikodim, D. Kvasnovský, D. Pomahač, P. Tancl, M. Vokál, F.Němec
, S. Šilhavý

6. hrací týden

England United FC - Pekárny United FC (0:1)

25.10.2012 11:10

England United FC - Pekárny United FC 0:1 (0:1)

V této sezóně nastoupil proti Englandu zatím nejfotbalovější tým, který měl po celé utkání převahu v držení míče na svých kopačkách, což mu občas bylo k neprospěchu v útočné fázi, kde příliš mnoho kombinovali a domácí hráči je častokrát vytlačili z dobrých pozic na zakončení. Pekárnám tak stačil jediný rychlý kontr na jeden dotek s přesným zakončením v 10min. England dostal pár šancí na srovnání výsledku, ale to když se z dobrých pozic postupně netrefili Tancl, Malý ani Lampír skončilo utkání hubeným výsledkem 0:1.

Góly hostů:
10. T. Nytra

M. Lampír, K. Michl, J. Nikodim, M. Nemček, D. Kvasnovský, D. Pomahač, P. Tancl, M. Vokál

Z. Rychtář, T. Nytra, M. Nešetřil, P. Morávek, D. Kroutil, T. Konya, J. Formánek, P. Slabý, J. Yousif, M. Tichý, P. Švanda, D. Šturma

5. hrací týden

Kelímci 3.FC - England United FC (5:6)

11.10.2012 13:21

Kelímci 3.FC - England United FC 5:6 (4:4)

Góly hostů:
M.Lampír, D.Kvasnovský, K.Michl, OG, OG, OG

J. Němec, A. Gužík, M. Jedlička, M. Šindelář, D. Runt, V. Novotný, P. Mrzena, D. Král

M. Lampír, P. Tancl, D. Kvasnovský, M. Nemček, T. Urban, M.Vokál, K.Michl, D.Pomahač

4. hrací týden

England United FC - Ontosport (2:2)

Výkop utkání byl o pár minut oddálen, jelikož obě mužstva čekala na další spoluhráče. Pro Ontosport dorazil poslední hráč včas,  zato England musel téměř celý poločas odehrát v oslabení. I tak bylo utkání vyrovnané až do 15minuty, kdy z rychlého protiútoku se prosadil hostující Žák, který nasadil Nemčekovi tolik pro brankáře neoblíbené jesle. Druhá půle utkání začala náporem domácích, kteří byli již v plném počtu, a hned to bylo znát na průběhu utkání. Ontosport se zatáhl do obrany a čelil výpadům Englandu. Prolomit střelecký půst se jako prvnímu podařilo Nikodimovi, který přesnou ranou, svou slabší pravou nohou, vyrovnal. Když se pak překonával brankář hostí a střelecky se nemohli prosadit útočící domácí, pomohl Englandu vlastní gól hostí, po stříleném centru do pokutového území. Už to vypadalo, že England si vítězství pohlídá, avšak hosté po sérii standartních situací šťastně propašovali skrze několik tečí míč za Nemčekova záda.

3. hrací týden

Chroustova lokomotiva - England United FC (3:2)

4.10.2012 12:39

Druhá porážka Englandu přišla po slabé účasti na utkání. V tomto vyrovnaném utkání, zvítězilo šťastnější mužstvo.

Chroustova lokomotiva - England United FC 3:2 (2:1)

26. M. Řežábek, 30. R. Zárybnický, 33. V. Řehoř

Góly hostů:
8. M. Lampír, 39. F. Němec

R. Zárybnický, M. Řežábek, V. Řehoř, V. Řehoř, J. Hubička, O. Fiala, M. Beneš, R. Vojtěch, M. Kouřímský

T. Urban, D. Kvasnovský, M. Lampír, K. Michl, F. Němec,M. Nemček,

2. hrací týden

England United FC - Greenhorns FC 1:6 (0:4)

10.09.2012 12:16

Po vydařeném startu do nové sezóny přišla pořádná facka. Již od úvodních minut byli hosté aktivnější, England předčili v pohybu, a také v proměňování šancí, což se projevilo na skóre, které bylo po prvním poločase 0:4. V druhé půli byla hra England o něco přesnější, soupeř už se nedostával tolik do šancí, pouze koncovka u domácích totálně selhala. Jediným, kdo se dokázal prosadit byl D.Kvasnovský.

43. D. Kvasnovský

Góly hostů:
8. J. Snížek, 10. M. Vlček, 15. 41. M. Kšírl, 29. J. Hájek, 60. O. Švec

T. Urban, M. Nemček, D. Kvasnovský, M. Lampír, K. Michl, J. Nikodim, P. Tancl, M. Vokál

M. Vlček, O. Hněvkovský, J. Hájek, M. Hanousek, M. Kšírl, J. Melezínek, J. Snížek, O. Švec

1. hrací týden

England United FC - STS Chvojkovice - Brod (6:0)

04.09.2012 08:44

Start podzimní sezony zastihl obě mužstva v dobrém rozpoložení, hra se přelévala z jedné strany na druhou ve slušném tempu. Samozřejmě nechyběli nepřesnosti na obou stranách. Jako první se osmělili ve střelbě hosté po chybné rozehrávce domácích, avšak branku netrefili. Následně se do šanci probojovali i domácí, kde číhala prázdná branka na K. Michla, který ovšem trestuhodně přestřelil. Kombinací na obou stranách přibývalo což mělo za následek častější střelbu, která ovšem končila buď na rukavicích brankářů nebo za pomezní čarou. Přibližně v 24.minutě zahrávali England přímý volný kop, kterého se ujmul M. Lampír a neziště obstřelil špatně postavenou zeď a obstaral úvodní branku zápasu. V druhé půli pokračovali týmy ve stejném tempu, avšak výrazně lepší střelecké produktivitě. Zéjmena pak J.Nikodim, který po chybných rozehrávkách soupeře dvakrát přesně zakončil a rázem to bylo 3:0 pro domácí England. Hosté se pokoušeli zkorigovat výsledek avšak marně, když už překonali soupeřovic obranu, ztroskotali na výborném brankáři M. Nemčekovi. A tak opět udeřili domácí, když se po druhé v zápase prosadil M. Lampír a následně i kanonýr F. Němec. Hosté dostali šanci zmenšit debakl odpískanou penaltou za ruku M.Lampíra ovšem branku netrefili. Konečnou tečku zápasu obstaral K.Michl po samostaném úniku v závěru utkání.

England United FC - STS Chvojkovice - Brod 6:0 (1:0)